LABELVIEW הזמנה חדשה

החל מ 435 ₪

LABELVIEW 2015 Runtime

LABELVIEW Runtime: היא גרסה להדפסה בלבד להדפסת תוויות שעוצבו בעזרת גרסאות Basic, Pro או Gold.

השווה מהדורות של

267 ₪

LABELVIEW 2015 Basic

LABELVIEW Basic היא גרסה ברמה התחלתית להדפסת תוויות ללא האפשרות להתחבר למסד נתונים.

השווה מהדורות של

החל מ 522 ₪

LABELVIEW 2015 Pro

LABELVIEW Pro מומלץ עבור מערך הדפסת ברקוד בהיקף קטן, בייחוד אלה בעלי קלט נתונים ידני.

השווה מהדורות של

החל מ 1047 ₪

LABELVIEW 2015 Gold

LABELVIEW Gold זוהי הגרסה המשודרגת וכוללת את כל המאפיינים של LABELVIEW Pro בצירוף לכלי העיצוב המתקדמים, וללא מגבלה על מספר המדפסות אשר תוכל להדפיס אליהן.

השווה מהדורות של

החל מ 1246 ₪

LABELVIEW 2015 Network

גרסה זו מספקת לך גישה לריבוי משתמשים ברשת שלך. היא מבוססת על LABELVIEW Gold - הגרסה המתקדמת ביותר של LABELVIEW

השווה מהדורות של

LABELVIEW

מדבקה ותוכנת תווית מקצועית

הוסף יישום חזק, פשוט לשימוש לעיצוב תוויות ברקוד לתהליך העסקי של החברה שלך, אשר ניתן לשימוש על ידי כל אחד, ממשתמשים מתחילים ועד מתקדמים.

 

בשילוב היציבות של הפלטפורמה המעודכנות של LABELVIEW, אתה יכול להיות בטוח שתוכנת הברקוד שלך תהיה אמינה היום ובעתיד. משתמש נוכחי ב LABELVIEW? התוויות והתהליך הנוכחיים שלך יעברו לגרסה הנוכחית בעזרת כלי המרת התוויות המובנה.

 

תוכנת 'TEKLYNX מציעה רק את מוצריה-VM הנתמכים באופן מלא בתעשייה. הרץ LABELVIEW VM על מערכת וירטואלית, תוך בטחון בידיעה כי TEKLYNX מציעה את הפתרון הנכון לצרכים שלך. בחר באפשרות של מחשב וירטואלי בעת הזמנת המוצר אם עליך להפעיל אותו בסביבה וירטואלית.

LABELVIEW זמינה דרך האתר כמנוי עם תחזוקה ותמיכה

ישנן חברות שעדין משתמשות בשיטות מיושנות לסימון השירותים והמוצרים באמצעות עטי סימון או מדבקות. הכלים המיושנים כמו מדבקות ועטי סימון דוהים במשך הזמן, וזוהי הסיבה שבגללה כל חברה צריכה לאמץ את הגישה החדישה והטכנולוגית של תוכנת תוויות. בנוסף ליצירת התוויות, ברקוד או תגים שונים, תוכנת התוויות גם מתחברת לבסיסי נתונים ומשלבת אותן באמצעות ממשק מודרני. תוכנת התוויות יוצרת תוויות אישיות לכל תהליך עסקי ואפילו לציוד משרדי. בין אם אתה מתחיל עסק או אם אתה רוצה לעדכן את החברה שלך עם טכנולוגיית התוויות העדכנית ביותר, תוכנת התוויות תשמש לסימון המוצרים שלך.

הצרכנים מעריכים שירות ומוצרים המסומנים בצורה אישית ואחידה באמצעות תוכנת יצירת התוויות. תוכנת TEKLYNX LABELVIEW קלה לשימושו של כל משתמש, ממשתמש חדש למתקדם, הודות לאשפים שמנחים בתהליכים השונים של יצירת העיצוב שלך. תוכנת העיצוב של TEKLYNX מפיקה ותומכת במגוון סוגים של ברקודים, תמונות, עם אפשרויות לעריכת טקסט וחיבור לבסיס נתונים המאפשרים לך להפיק תוויות פשוטות ומורכבות.

מוכרים ברשת ובעלי עסקים קטנים יכולים ליצור סוגים שונים של חומרים מודפסים למוצרים שלהם, כמו למוצרי קוסמטיקה או בגדים. חברות גדולות משתמשות בתוכנת התוויות ליצירת תגים, ברקוד למוצרים, תוויות משלוח, שלטים או הודעות.

הודות לדגם המנויים LABELVIEW היכול להתאים לצרכים של חברות קטנות ולפרויקטים של חברות גדולות. הגמישות של המנוי מאפשרת שימוש זמני בפרויקטים המוגבלים בזמן עם פתרון יעיל מבחינת עלות-תועלת. כמו כן, לפרויקטים גדולים הנמשכים לאורך זמן, המנוי מאפשר לעדכן את התוכנה לגרסה העדכנית ביותר ללא תוספת מחיר וכך תוכל תמיד להיות מעודכן מבחינה טכנולוגית וליהנות מהאפשרויות החדשות ביותר של התוכנה.

תכנית התוויות של TEKLYNX יעילה מבחינת עלות-תועלת. במקום להוציא למיקור חוץ את שירותי הסימון, זול יותר לבצע את הסימון במסגרת החברה ולשלוט בצורה מלאה וגמישה בתוויות שלכם. יתרון נוסף של תוכנת הסימון הוא שהיא קלה לשימוש. התוכנה קלה להפעלה, מגיעה עם חוברת הפעלה שתנחה אתכם במהלך תהליך הסימון וצוות התמיכה הטכנית של TEKLYNX יעמוד לרשותכם במקרה ויתעוררו שאלות. לאחר שהתוכנה תהיה בבעלותכם, יהיה עליכם רק להוסיף את הטקסט והתמונות, להגדיר את גודל התוויות העתידיות ותהיו מוכנים לצאת לדרך. תוכנת TEKLYNX חוסכת זמן יקר ואנרגיה בהשוואה למוצרים אחרים בשוק. הדפסת תוויות עם LABELVIEW לפריטים קטנים ומגושמים הופכת למטלה קלה שניתן לבצע אותה במאמץ מינימלי.

 

תוויות ותהליך עסקי

הטכנולוגיה הופכת את פעולת העסקים ליעילה יותר, מקטינה את העלויות ומעלה את הרווחים בו זמנית. הרבה חברות ועסקי סטארט-אפ מאמצים את תוכנת התוויות להקלה על העבודה שלהם ולהשביע את רצון הלקוחות עם התוצאות. במיוחד כאשר משתמשים בתוכנה בתוך החברה, היא חוסכת זמן רב שעשוי לקחת במצבים של הפניית הדפסת התוויות למקור חוץ. תוכנת LABELVIEW מזרזת את תהליך הסימון בהשוואה לתוכנות קנויות או חינמיות אחרות. תוכנת הסימון LABELVIEW מהירה, רבת צדדית, שימושיות ותכונות ללקוחות בעלי דרישות וסטנדרטים גבוהים למוצרים שלהם או לכל תעשייה על מנת למשוך ולהשביע את רצון הלקוחות שלהם.

לתוכנת הסימון השפעות חיוביות רבות על עסקים כאשר משתמשים בה יחידים וחברות. הטכנולוגיה הופכת את עיצוב והדפסת התוויות לחדשנית ומלהיבה בכל יום. עיצובי התוויות משתנים ומשתדרגים על מנת לגרום לעולם העסקים הטכנולוגי לגרוף רווחים ולהגביר את התחרות. כל חברה ותעשייה צריכות לאמץ תוכנת סימון על מנת לדבוק בשינויים הטכנולוגיים. המוצרים של TEKLYNX LABELVIEW נמצאים צעד אחד לפני כולם.

פרטי מוצר

 

LABELVIEW Basic היא גרסה ברמה התחלתית להדפסת תוויות ללא האפשרות להתחבר למסד נתונים.

LABELVIEW Pro מומלץ עבור מערך הדפסת ברקוד בהיקף קטן, בייחוד אלה בעלי קלט נתונים ידני.

LABELVIEW Gold זוהי הגרסה המשודרגת וכוללת את כל המאפיינים של LABELVIEW Pro בצירוף לכלי העיצוב המתקדמים, וללא מגבלה על מספר המדפסות אשר תוכל להדפיס אליהן.

LABELVIEW Gold זמינה כמוצר למשתמש יחיד או בגרסת Network עם ריבוי משתמשים עבור 3, 5 משתמשים או יותר.

הערה: על מנת להפעיל LABELVIEW על שרת וירטואלי, יש לרכוש רישיון VM.

LABELVIEW Runtime: היא גרסה להדפסה בלבד להדפסת תוויות שעוצבו בעזרת גרסאות Basic, Pro או Gold.

 

 

מה חדש ב

השווה מהדורות של

מפרט מקוצר 

 


מה חדש ב-LABELVIEW 2015

 

  • תאימות עם Windows 10
  • עיין בסעיף "מה חדש" (המסמך באנגלית)
  • עיצוב תוויות בתחום המזון בהתאם לתקנה האירופאית לגבי אלרגנים - TEKLYNX מציעה פתרון פשוט!
    (המסמך באנגלית)
  • ממשק מלא בעברית

 

למעלה

למעלה

Compare edições


מאפיינים Basic Pro Gold


 

* LABELVIEW תמיכה במעל 2,700 מדפסות תרמיות והעברה תרמית, וסף לכל מדפסת Windows.

 

 

מה חדש ב

Windows® 8 / 8.1, Windows® Server 2012 / 2012 R2, Windows® 7 SP1, Windows® Server 2008 SP2, Windows® Server 2008 R2 SP1, Windows® Vista SP2, Windows® Server 2003 SP2 ו- Windows® XP SP3 LABELVIEW מאפשרת לך ליצור תוויות במהירות, תוך שימוש באשפים, פעולה המקטינה את סך הזמן המושקע בתכנון ראשוני של תוויות ועד זמן הדפסה.
ממשק אינטואיטיבי תמיכה במעל 2,700 מדפסות תרמיות והעברה תרמית, בנוסף לכל מדפסת Windows
100+ סימבולוגיות ברקוד מאפשרות ציות קל לתקני התעשייה תמיכה גרפית במעל 45 פורמטים, כולל BMP, EPS, GIF, IMG, JPEG, WPF MAC, PCX, TIFF
ממשק מלא בעברית והאפשרות להדפיס כמעט בכל שפות LABELVIEW VM נתמכת ונבדקת באופן מלא לעבודה על מערכות וירטואליות
חייבת להיות המערכת שלך גישה לאינטרנט

למעלה

למעלה